Woolli pesupallid ning eeterlikud õlid

Woolli pesukuivatuspallid on ainus variant pesu pehmendada naturaalsel ning mittetoksilisel moel. Lisades pesupallidele lõhnastatud õlisid, võib pesu jääda mõnusalt pehme ning lisaks ka hea lõhnaga.

Woolli tiimiga pürgime pidevalt lihtsama, looduslikuma ning tervislikuma elu poole. See eeldab teadlikke ning läbimõeldud valikuid oma keha, kodu ning pere eest hoolt kandes. Woolli pesupallid on valmistatud 100% Uus-Meremaa villast just seepärast, et tegu on naturaalse, ökosõbraliku ning biolaguneva materjaliga.

Olgem ausad, ei möödu päevagi, kus me ei magaks linade vahel, ei kasutaks räitkuid või ei kannaks riideid. See tähendab, et pesuvahendid ning pesuprotsess mõjutavad meid igapäevaselt. Lambavillast pesukuivatuspallid, võrreldes vedelikpesupehmendajatega, on looduslikum sh nahasõbralikum alternatiiv ning meil on ääretult hea meel, et nende populaarsus Eestis on pideval tõusuteel. Aitäh kõikidele uutele ning vanadele klientidele! 🙂

Siit aga selle blogipostituse mõte. Nimelt on meie nutikad kliendid, uurinud, puurinud, katsetanud ning leidnud, et hea nipp on pesupalle lõhnastada eeterlike õlidega. Tulime klientidele vastu ning lisasime need nüüd ka meie e-poe valikusse.

Eeterlikud õlid on taimedes esinevad õlikad (hüdrofoobsed) vedelikud, mida iseloomustab suhteliselt kerge lenduvus ning lõhnastamisvõime. Eeterlikud õlid eraldatakse taimmaterjalist veeaurudestillatsiooni, pressimise, ekstraktsiooni või anfleraaži meetodil. Tegu on looduslike lõhnastajatega, mida kasutatakse seepides, kosmeetikas, parfüümides ning näiteks ka aroomiteraapias.

(NB! Ohutustehnika – kasutada omal vastutusel).

Küll aga tuleb õlidega ümber käia eriti tähelepanelikult. Väärkasutus võib põhjustada nahaärritust ning allergilisi reaktsioone. Samuti tuleb olla ettevaatlik õlidega pesukuivatuspalle lõhnastades, sest eeterlikud õlid oma olemuselt, on vägagi tuleohtlikud. Selleks, et lõhnastusprotsess oleks võimalikult ohutu, ei tohi pesu üle kuivatada ega palle õlidest täielikult läbi immutada. Samuti tuleks jägida, et kuivati filtrid on puhtad ning ei takista õhu liikumist.

Eeterlike õlide puhul piisab 2-3 piisast pallile, iga nelja kuni viie pesukorra tagant. Eeterlike õlide lõhnu on erinevaid, lõhnad on intensiivsed ning tõetruud. Woolli meeskonna aastalõpu lemmik on mandariin.

Mida sina arvad? Kas sul on oma eelistatud kuivatusmeetod? Veel mõni nipp? Oled ka pallide poolt?

Kommentaare? Anna meile teada 🙂

Vaata valikut Woolli e-poest siit!