WOOLLI

Pesukuivatuspallid

Woolli villapallid

Woolli pesukuivatuspallid on valmistatud 100% Uus-Meremaa villast. Toode on hüpoallergeenne ja sobib tundlikule nahale. Looduslik toode sobib kasutamiseks erinevate pesude puhul, sealhulgas rätikud, riided, beebi rõivad, õrn pesu, riidest mähkmed ja palju muud! Villapallid lühendavad pesukuivatusele kuluvat aega 10-25%, muudavad pesu pehmeks ja sirgemaks. Keskkonnasõbralik toode kestab üle 500 kuivatuskorra. Woolli pesukuivatuspallid on müügil meie e-poes.

Mine e-poodi

Kasutamine

Kuidas kasutada kuivatuspalle? Woolli pesukuivtuspallide kasutamine on imelihtne.

Esimene samm: ava

Ava Woolli pakend ning võta sealt sobiv kogus kuivatuspalle. Väiksema ja keskmise koguse pesu kuivatamiseks piisab 2-3 pallist. Suuremale kogusele lisa 5-6 palli. Mida rohkem palle, seda kiiremini pesu kuivaks saab.

Teine samm: kasuta

Lisa Woolli pallid kuivatisse koos pesuga, pane kuivati tööle. Väldi kuivati liigset täitmist. Pallid ja pesu vajavad ruumi, et ringi liikuda.

Kolmas samm: korda

Võta kuivatist kuiv pesu ja mõnusalt pehme pesu ning pallid. Hoia pallid alles järgmiseks kuivatuskorraks. Korda protsessi järgmisel korral.

Kuivatuspallid kestavad üle 500 kuivatuskorra, nii et nendest jätkub sulle pikaks ajaks.

Vaatad tooteid e-poest

Woolli

MIKS KASUTADA PESUKUIVATUSPALLE?

Taaskasutatav

Pesukuivatuspallid on mõeldud kestma. Woolli pallid kestavad üle 500 kuivatuskorra, jätkudes aastateks.

100% naturaalne toode

Woolli villapallid on valmistatud 100% Uus-Meremaa villasT. Toode on naha vastu hell ning sobib seetõttu ka tundlikule nahale. Woolli pesuikuivatuspalle kasutades ei pea muretsema kemikaalide pärast, mis on kahjulikud Sinu ja Su pereliikmete nahale. Kuivatades Woolli pallidega saavutate pehme pesu, mis on meeldiv ka kõige õrnemale nahale.

Säästa aega

Woolli pallide abil kuivab pesu kuivatis 10-25% kiiremini. Selle arvelt hoiate kokku aega ja ka energiat, mis kulub kuivatil kuivatamisele.