Looduslikud pesupehmendajad

Väike nipp, mis muudab palju

Pesukuivatuspallid on alternatiiviks pesupehmendusvahendile, mis võivad sisaldada nahka ärritavaid aineid. Loodusliku villapalli kasutades võid kindel olla, et sellest ei eraldu riietesse toksilisi kemikaale, mis hiljem võivad sattuda Su organismi. Villapallid on PVC vabad ning ei sisalda lõhnaineid, mis võivad olla kahjulikud tundlikule nahale.

Kuivatuspallid on valmistatud 100% Uus-Meremaa villast ning toimivad väga hästi pesupehmendajana. Kuidas? Pallid lisatakse kuivatisse koos pesuga. Villapallid liiguvad kuivatis koos pesuga ringi, ronides pesu vahele ja eraldades märga pesu üksteisest. Pallide liikumine avaldab mõju kangale, muutes selle pehmeks ja kohevaks. Samuti saab selle tõttu kuivatis olev kuum õhk pesu vahele kohe kuivatusprotsessi alguses, mis lühendab kuivatamisele kuluvat aega.

Woolli villapallide abiga on võimalik saavutada pehme ja sirgem tulemus erinevale pesule. Pesukuivatuspallid sobivad kasutamiseks näiteks rätikute, linikute, voodipesu, rõivaste, intiimpesu, riidest mähkmete kuivatamiseks.

Unusta tehislikud ja kemikaalidest pungil pesupehmendajad ning telli omale Woolli pesukuivatuspallid siit ja säästa loodust ja raha.