Mis on Woolli?

Woolli pesukuivatuspallid on 100% orgaaniline toode. Toote valmistamisel kasutatakse Uus-Meremaa villa ja see ongi kõik – ei ole lisatud toksilisi ja nahka ärritavaid vahendeid. Villapallid on korduvalt kasutatavad, mis kestavad üle 500 kuivatuskorra, seega pallidest jätkub mitmeks aastaks.

Kuidas toimib?

Kujuta ette, et sa kuivatad kuivatis voodipesu. Sa paned niiske riidehunniku kuivatisse ja alustad protsessiga. Märg pesu tiirleb kuivatis pikalt nagu üks suur klomp, enne kui pesu on piisavalt kuiv, et üksteisest eralduda ja soe õhk saaks seal vahel oma tööd teha. See aeglustab kuivamist ning kulutab energiat ja aega.

Mis juhtub, kui lisad kuivatamisel masinasse Woolli pesukuivatuspallid? Pallid hüplevad pesu vahel ning see eraldab pesu üksteisest kohe kuivatamise algusest peale. Soe õhk pääseb kiiremini riiete vahele ning riided kuivavad kiiremini. Selle tulemusena lühendad kuivatusprotsessi isegi kuni 25%, säästes aega, energiat. Lisaks avaldab lühem kuivatusaeg riietel vähem survet ning selle tulemusena püsivad need kauem kvaliteetsed.

Miks kasutada pesukuivatuspalle?

Lisaks sellele, et kuivatuspallid aitavad säästa aega, energiat ja riiete kvaliteeti on tegemist ka naturaalse pesupehmendajaga. Kuivatis ringi hüpates avaldavad pallid kangale survet ja muudavad selle pehmeks. Kui pesupehmendajad võivad olla toksilised ja nahka ärritavad, siis villapall on sellele looduslikuks alternatiiviks. Villapall on lõhnavaba ja sobilik ka tundlikule nahale.

Ei, see ei ole veel kõik. Pesukuivatid jätavad tihtipeale riietele tugevad kortsud, mida on isegi triikides raske välja saada. Enam mitte – pesukuivatuspalle kasutades on riided pehmemad ja sirgemad. Proovi ise järele ja tutvu tootevalikuga Woolli e-poes.